Prev Next


З 15 жовтня 1997 року наша компанія успішно працює на ринку аудиторських та бухгалтерських послуг та протягом всього часу об`єднує висококваліфікованих, сертифікованих аудиторів та бухгалтер-експертів із значним практичним досвідом роботи.
З 1997 року основними напрямками діяльності нашої компанії являються аудиторські послуги, консультаційні послуги з бухгалтерського та податкового обліку.
 2001 року, наша компанія, надала пріорітет таким видам послуг як бухгалтерській супровід (аутсорсинг), - популярний та вигідний крок для Замовника. Коли керівники підприємств хочуть бути впевненими у якості отриманих послуг, вони звертаются до дипломованих спеціалістів з великим досвідом роботи у сфері аудиту, бухгалтерського супроводу.
У 2006 році наші аудитори увійшли у Асоціацію “Галицьких аудиторів” яка обєднує у собі 11 професійних аудиторів Львівської області, завданням якої є вирішувати питання на професійному рівні, - це аудит, бухгалтерські послуги, економічні, фінансові питання і все що стосуєтся фінансово-господарської діяльності суб`єктів господарювання та інших установ.
На даний момент свою професійну діяльність компанія здійснює на підставі Свідоцтва Аудиторської Палати України №1847 від 23.02.2001р., та Свідоцтва про Державну Реєстрацію №381630.
  
Лояльність, компетентність, об`єктивність, конфіденційність і відповідальність - це ключові складові Аудиторської фірми Стиль-Аудит.про компанію / наша команда / дозвільні документи / контакти